Cosmopolitan 2014 Parim Ilutoode Looduskosmeetika kategoorias!!

Cosmopolitan 2014 Parim Ilutoode Looduskosmeetika kategoorias!!

Cosmopolitan 2014 Parim Ilutoode Looduskosmeetika kategoorias!!

AINHOA BIO Facial Scrub!!!Hip-hip-hurraaa!!!
AINHOA võidutoode sai eraldi välja toodud ja märkimist suurte professionaalsete kogemustega züriiliikme Margit Järva poolt " minu jaoks on kõige olulisem näo puhastamine. Sobivad puhastustooted aitavad nahal tasakaalu säilitada ja teistesse hooldustoodetesse ei pea siis nii palju investeerima. Selle aasta lemmikud on AINHOA looduslik koorija..."
Züriisse kuulusid oma ala tipud Denis Kovalenko(tippjuuksur), Birgit Õigemeel(laulja), Julia Beljajeva(tippsportlane), Triinu-Liis Rahe(jumestuskunstnik), Mari-Liis Relvik(Cosmopolitani peatoimetaja), Kristiina Virt(Cosmopolitani ilu-ja moetoimetaja), Margit Järva(kosmeetik), Liisi Eesmaa(moelooja).
Tuletame meelde, et 
BIO tooted ei sisalda parabeene (säilitusained), sulfaate, kunstlikke lõhna- ja värvaineid, mis võiksid tekitada allergiaid ning tänu sellele sobivad need toote ka tundlikule ja ärritunud nahale. Tänu meetodile, mida on nende toodete valmistamisel kasutatud saab nahk toidetud, kaitstud ja niisutatud. Kõige olulisem on aga pikaajaline mõju naha raku struktuurile aidates valmistada uusi kollageeni kiude, mis aitavad hoida meie naha nooruslikuna. BIO tooteliin on kooskõlas väärtushinnangutega “looduslik” ja “aktiivne”.