Massaažikoolitused

Massaažikoolitused

ILUKS esindab Eestis Moskva Natalia Maslova Massaaži- ja Saunamassaaži Tehnikate Kool.

Vene Föderatsiooni Natalia Maslova Massaaži- ja Saunamassaaži Tehnikate Kool on ainsana maailmas  Barcelona Inmaster Manuaalteraapia Instituudi juht Enrique Garcia Castells koolkonna litsenseeritud koolitaja.

Moskva EstMaster massaažikool viib Eestis läbi massaažikoolitusi. Õpetame hispaania koolkonna autoriteedi Garcia metoodikaid, mida Moskva kooli lektorid kombineerivad enda põhjalike meditsiinialaste teadmistega. Garcia võtted on innovatiivsed, võiks öelda ka teaduslikud, sest ta on väga palju arvestanud metoodikate väljatöötamisel inimese füsioloogia ja anatoomiaga, miks ja kust kohast, mis survega ja kui palju tuleks teha. Eesmärgiks ei ole üksnes spa-pärane silitamine ja naudingu pakkumine, vaid tulemus probleemi lahendamine!

Eesti massööride ja kosmeetikute vaimustunud poolehoiu pälvinud rahvusvaheline koolitaja omanimelisest massaažikoolist Natalja Maslova on med.füsioterapeut ning 2012. jaanuaris lõpetas ta lisaks rehabilitatsiooni eriala Moskva Meditsiiniülikoolis. Natalja Maslova on kolmel aastal tunnistatud Venemaa aasta parimaks massaažiõpetajaks! Õpilased kiidavad tema tugevat taset, põhjalikke teadmisi ja häid õpetajaomadusi – „suudab palju edasi anda“, „väga sooja suhtumisega“, „ei lähe enne kavaga edasi, kui kõik õigesti teevad“.

Meie kursused on personaalse iseloomuga – ühes grupis kuni 10 õpilast. Harjutatakse teineteise peal kordamööda, seega modelle pole vaja. Lektor Natalja räägib vene keeles, eesti keelde tõlgib med. haridusega üle 20 aastase töökogemusega kosmeetik. Kursused tavaliselt 2 päeva ja need on väga intensiivsed õppepäevad – rohkelt uusi võtteid ja uut infot. Koolituse läbijale rahvusvaheline tunnistus!

Täpsemat informatsiooni aegade ja hindade kohta küsi  Tel  658 0181,  5371 8065 või info@iluks.ee

Kõikide seminaride läbimine ei ole kohustuslik – igaüks saab osaleda just talle huvipakkuval seminaril. See tähendab, et võib võtta ka üksiku seminari näiteks juunis.

Ideaalne oleks läbida kõik allolevad tehnikad, sest aasta viimastel kursustel kombineeritakse aasta jooksul toimunud kursuste võtteid – erinevad tehnikad on omavahel seotud. 

Loe rohkem Ilugurust

Täpsusta valikut