EstMaster

EstMaster

Meie esindame Eestis Moskva EstMaster Massaažikooli.Vene Föderatsiooni EstMaster Massaazikool on ainsana maailmas  Barcelona Inmaster Manuaalteraapia Instituudi juht Enrique Garcia Castells koolkonna litsenseeritud koolitaja.

Moskva EstMaster massaažikool viib Eestis läbi massaazikoolitusi. Õpetame hispaania koolkonna autoriteedi Garcia metoodikaid, mida Moskva kooli lektorid kombineerivad enda põhjalike meditsiinialaste teadmistega. Garcia võtted on innovatiivsed, võiks öelda ka teaduslikud, sest ta on väga palju arvestanud metoodikate väljatöötamisel inimese füsioloogia ja anatoomiaga, miks kuskohast-mis survega-kui palju-tuleks teha. Eesmärgiks ei ole üksnes spa-pärane silitamine ja naudingu pakkumine, -vaid tulemus, probleemi lahendamine!

Eesti massööride ja kosmeetikute vaimustunud poolehoiu pälvinud koolitaja EstMaster Massaazikoolist Natalja Maslova on med.füsioterapeut ning 2012. jaanuaris lõpetas ta lisaks  rehabilitatsiooni eriala Moskva Meditsiiniülikoolis. Natalja Maslova tunnistati 2010 Venemaa aasta parimaks massaazi õpetajaks! Õpilased kiidavad tema tugevat taset, põhjalikke teadmisi ja häid õpetajaomadusi – „suudab palju edasi anda“, „väga sooja suhtumisega“, „ei lähe enne kavaga edasi, kui kõik õigesti teevad“.

Meie kursused on personaalse iseloomuga – ühes grupis kuni 10 õpilast. Harjutatakse teineteise peal kordamööda, seega modelle pole vaja. Lektor Natalja räägib vene keeles, eesti keelde tõlgib med. haridusega üle 20 aastase töökogemusega kosmeetik. Kursused tavaliselt 3 päeva, need on  väga intensiivsed õppepäevad – rohkelt uusi võtteid ja uut infot. Läbijale Vene Föderatsiooni EstMaster Massaazikooli tunnistus!

Täpsemat informatsiooni aegade ja hindade kohta küsi  Tel 658 0180, 658 0181,  5371 8065 või info@iluks.ee

Kõikide seminaride läbimine ei ole kohustuslik – igaüks saab osaleda just talle huvipakkuval seminaril. See tähendab, et võib võtta ka üksiku seminari näiteks juunis.

Ideaalne oleks läbida kõik allolevad tehnikad, sest aasta viimastel kursustel kombineeritakse aasta jooksul toimunud kursuste võtteid – erinevad tehnikad on omavahel seotud. 

Loe rohkem Ilugurust

Täpsusta valikut