Massaažid kehale

Massaažid kehale:

BAASKURSUSED:

  • Müostruktuurne massaaž

Müostruktuurne massaaž töötab sügaval kudede tasemel: lihastes, kõõlustes, luudes ja liigestes.

Peamine massaažitehnika eesmärk on suunatud saavutamaks maksimaalne lihaste lõõgastumine, spasmide vabastamine-, stagnatsiooni ja vananemisprotsesside pidurdamine ja tagasi pööramine  kudedes- ja ainevahetuslike protsesside parandamisele organismis.

Selle tulemusena - taanduvad valulikkuse sümptomid ja taastub üldine heaolu, mis omakorda aeglustab vananemise protsessi ja suurendab õnne tunnet.

 

  • Biovaskulaarne massaaž

Unikaalne tehnoloogia, mis lahendab enamiku veresoonkonna puudulikkusest tingitud probleeme, -lümfisüsteemi ja venoosse osa äravoolusüsteemi häired. Arvestades mitmeid  kosmeetilistest probleemidest tulenevaid häireid, on see tehnika vaieldamatult üks populaarsemaid nii kosmeetika- kui massaaži klientide poolt. Vaadeldes erinevaid võimalusi alustades interstsiaalsest lülidevahest (lümfisõlmede esmane rehabilitatsioon), kanalikulaarsest tasemest (peamised drenaažikanalid) ja lõpetades ganglionaarse tasemega-mõjutades lümfisõlmede töö.

Lisaks käsitletakse astmaatiliste mehhanismide toimimist, läbi aktiivsete kosmeetikatoodete komponentide epiteelkudedesse (biosmootiline tehnika), mis ennetab naha ülitundlikkust ja ühendab erinevaid eesmärke.

Üldjoontes on tehnoloogia hädavajalik veresoonkonna probleemide lahendamiseks, sealhulgas rehabilitatsioon kirurgilistele patsientidele, samuti sümptomaatiline ravi progresseeruvale haigusele.

 

  • Anti-stress massaaž (kosmeetikutele ja massööridele)

Mitmeosaline ja mahukas metoodika. Lahendab stressist põhjustatud pinged ja  taastab füsioloogilised muutused organismis, sealhulgas keskkonnategurid (sotsiaalsed probleemid). Omakorda vaatleb küsimusi kohanemis-ja mittekohanemise (adaptsioon) kaitsesüsteeme organismi elundite, kudede ja molekulide tasandil. Massaaži tehnika hõlmab osasid, mis vastutavad erinevate tasemete mõju eest kudedele. Organismi vaadatakse kui tervikut. Esmajärjekorras toimub mõju läbi peamiste analüsaatorite kesknärvisüsteemis, kus toimub sedatsioon.

Alustades tööd makrotasandil (psühhoemotsionaalsel tasandil), järk-järgult liigume kudede tasandile ühendades metoodika lümfi- ja veresoonkonna ning lihaste ja liigeste süsteemidega. Seminari programm käsitleb etioloogia ja patogeneesi stressireaktsioone organismis. Enamik aega kulub praktiliste oskustele töö eri etappidel - erinevatele tehnikatele, samuti täiendavatele mõjudele füsioteraapia meetoditel. Kaasaja kiire elutempoga inimeste poolt kõige nõutum massaaž. Äärmiselt nauditav metoodika.

 

TÄIENDAVAD JA PROBLEEMIPÕHISED KURSUSED:

  • Hiina tervendav massaaž (reflektoorne jalataldade piirkond)

See massaaž on pärl hiina meditsiinis. Massaaži kasutamine tuleneb iidsest meditsiinist, kus on selle kohta öeldud järgmiselt: „Kõikidel inimestel on jalad, nagu kõikidel puudel on juured“. Puu elu algab juurest ja inimese vananemine jalgadest. Juba mitmete tuhandete aastate jooksul Hiina meditsiinist kujunes traditsiooniline meditsiin, millal töötati välja täiuslik tervendava toimega ravi jalgadel ja taldade piirkonnas.

Nendele piirkondadele saab mõju avaldada erinevate massaaživõtetega. Saab stimuleerida vereringet, parandada immuunsüsteemi, reguleerida kõikide kehaosade funktsioneerimist, ennetada või ravida haigusi, samuti teostada diagnoosi. Hiina tervendavat massaaži jalalabapiirkonnale nimetatakse täiuslikuks SPA-protseduuriks. Selleks, et saavutada teraapiline efekt ehk tulemus - mõju reflektsetele tsoonidele ei tohiks olla rohkem kui 40 minutit, sh 20 minutit iga jalalaba kohta. Ülejäänud aeg peab kuluma kehapiirkonnale. Massaaži tulemusena paraneb jalalabade funktsioon, siseorganite ja kogu organismi töö. Massaaži tulemusel tekib erakordne kergus jalgades ja hea uni.

 

  • Seljavalude massaaž

Selgroo ja seljalihaste üldine olukord näitab ära inimese  struktuurisüsteemi tugevuse. Tehnika, mis on loodud Henry C. Garcia poolt, on raviv ja profülaktiline manuaalne kehahooldus, mis taastab seljalihaste raamistikku ja nende struktuuri.

Seminaril käsitletakse laia teemade ringi, mis on seotud seljalihaste struktuuri  ja selgroo üldise seisundiga ning nende funktsioonidega, arvestades iga inimest individuaalselt. Kasutades massaažitehnikat ühe piirkonna töötlemisel (nt. selg) - võimaldab paremini ja sügavamalt analüüsida seljavalu tekkimise põhjuseid, andes hinnangu ja võimaluse seljalihaste raamistiku parandamiseks. Vaadeldes probleemi olemust ja põhjuseid, saame koostada pikaajalise taastusravi programmi. Eraldi võetud protseduur koosneb piki-, risti-ja diagonaalsetest tõmmetest, kombineeritud muljumistest ja keerulistest liigeste mobiliseerimistest. Meetodite rakendamine nõuab teatud kombatavat tundlikkust ja baaskoolitust (müostruktuurne kehamassaaž). Tõmbejõudu ja sõtkumise sügavust tuleb kasutada doseerimise ja tunnetusega, et saavutada maksimaalne ravitoime.

 

  • Psühho-Bio-Strukturaalne - neurosedatiivne massaaž kehale (SPA-massaaž)

Integreeritud massaaži tehnika, mis lahendab mitmesuguseid probleeme - eetilisi ja füsioloogilisi (tervise probleemide ennetamine, mis on tingitud ümbritsevast keskkonnast).

Töötab ühtlustamise ja tasakaalustamise tasandil - kolme peamise organismi süsteemi koostoimel, neuro-psühholoogiline (neuro-psühho-emotsionaalne tasand) - stressi vabastamise eesmärgil.

Mineraliseerimine (normaliseerib mikroelementide tasakaalu, inimkeha kliimamuutuse kohanemisel). Toetav struktuurne ja süsteemne tasand, mis töötab läbi sügavalt kudede kihid.

Selle massaažitehnika kaudu toimub sügav lõõgastumine (antistressi mõju), mis vabastab lihaste spasmid ja seeläbi toimub näonaha kortsude silumine ja ennetamine, eemaldades liigse vedeliku, ja taastades elastsuse kudedes.

Soovitatakse kasutada stressiga toimetuleku, rehabilitatsiooni ajal pärast haigust, samuti vananemisega seotud probleemidega inimestele. Kõige suuremat naudingut pakkuv massaažitehnika kliendile!

 

  • Anti-tselluliitne massaaž

Massaažitehnika, mille eesmärk on parandada lipodüstroofilisi muutusi naha ja nahaaluskoe peamisi avaldumisvorme: elastsuse ja rakukoe muutused nahas.

Arvestades tselluliidi olemust, samuti heterogeensuse patoloogilisi muutusi- siis programm koosneb erinevatest massaažitehnikatest - töötades patogeneesi (põhjuste) eri etappides. Alustades tööd pealisnahalt retseptoorsel tasemel (stimuleerides nahka) ja pindmise kapillaaride võrgustikul - jõudes järk-järgult tselluliidi nahaaluse rasvkoeni, kaasates sügavalt kapillaaride võrgustikku. Vaadeldes ainevahetuse aktiveerimisprotsesse lipolüüsis (rasvarakkude lõhestumine), kudede drenaažis - suurendades lihaste võimekust ja taastades mikrotsirkulatsiooni kanaleid.

Käsitletud probleemide osas kaasatakse koolituseprogrammis aktiivsete kosmeetikatoodete koosmõju.  Täiendavalt käsitletaks veel füsioteraapiliste tegevuste ja peamiste teoreetiliste mõisteid, etioloogiat ja ravi.

 

  • Rindade massaaž

Komplektne massaažitehnika, mille eesmärgiks on taastada ja tugevdada kõikide kudede süsteeme rindkeres, kaasaarvatud rinnanäärmeid. Meie töö põhineb täielikult veresoonkonna ja närviimpulsi süsteemi taastamisel, alates selgroo lülisambast ja lõpetades perifeersete mikroveresoonkondadega. Vereringluse ja lümfisõlmede aktiveerimise taustal suureneb närvisüsteemi impulss oluliselt, mis parandab ainevahetuse protsessi, sh. regenereerimise  sünteesi ja immuunsüsteemi  üldist taset.

Tehnika lahendab mitmeid probleeme, mis kerkivad esile kosmeetikute töös. Tehnoloogia oluline eesmärk on võidelda muutustega, mis on seotud vananemisega - väljendub lihaste lõtvumises, elastsuse kadumisega nahas, kaasarvatud rindkeres ja rinnanäärmetes. Teiseks oluliseks on hemo-lümfidrenaaž kudedel ja ümbritseva rindkere  paistetuse tekkimisel. Eraldi vaadeldakse küsimusi, mis on seotud kirurgilise taastumisega põletikuliste kudede näol. Sel juhul soovitatakse täiendavat kosmeetikatoodete hooldust, mis on üks osa taastamisprogrammist. Rindade massaaž on üks osa kompleksest tervist parandavast programmist, samuti SPA hooldus ning täiendada tuleks veel näo ja kaela piirkonda. Tuleb märkida, et igale kliendile koostatakse väga individuaalne hooldus, mis on suunatud konkreetse probleemi lahendamisele.

 

  • Kivimassaaž

Massaaž, mis põhineb kivide kasutamisel - meelitab mitte ainult ravitoime efektiga, neid  kasutatakse  vaheldumisi külma ja kuuma temperatuuri mõjul. See omakorda aitab saavutada emotsionaalne harmoonia, energeetilise tasakaalu, vaimse paranemise, avades uusi võimalusi isiklikule MINA-le. Stone massaaž - lõdvestab pinges lihased, aktiveerib vereringet ja lümfisüsteemi tööd, küllastab kudesid hapnikuga, parandab naha taastumisvõimet, stimuleerib liigestes toksiinide  ja vedeliku eritumist.

Tehnika ühendab ideaalselt protseduuridega, nagu aroomiteraapia programmid, muusikateraapia, SPA-hooldus, samuti käsimassaaž. Seminari programm hõlmab kivide ettevalmistamist ja töötlemist, kivide aplikatsiooni (ühepoolne ja kahepoolne), tööd külmade ja kuumade kividega, kivide järjestust - tähtsad, sulgevad ja teisejärgulised. Samuti käsitleme tööd nendega. Kombineerime erinevad massaaži võtted  kivimassaažiga, nende eraldamist. Eraldi töötame periorbitaalse tsooniga.

 

  • Tsirkuleeriv massaaž (väsinud jalad)

Põhjalik massaažitehnika - soovitatakse kasutada väsinud jalgade ja veenilaiendite esinemise korral, samuti patogeensete tegurite esinemisel: kõhukinnisus, ülekaalulisus. Samuti halvasti töötavate südameklappide näol, mille tulemusena väheneb kapillaaride funktsionaalsus ja halveneb vereringe ja ka oluliselt ainevahetus.

Massaažitehnika eesmärk on tugevdada veenikudede seinu - eemaldades taandarengud eri tasanditel. Lümfisüsteemi kaudu ühtlustatakse hingamisteede töö, parandatakse troofiliste kapillaaride võrgustikku. Toimub lihaste küllastumine hapnikuga. Selle tulemusena väheneb valulikkus, veenilaiendite turse ning jalgades  väheneb väsimus ja toimub kergendus.

 

 

    

Selles kategoorias ei ole hetkel ühtegi toodet.