Massaažid näole

Massaažid näole:

BAASKURSUSED:

  •   Müostruktuurne massaaž

Müostruktuurne massaaž töötab sügaval kudede tasemel: lihastes, kõõlustes, luudes ja liigestes.

Peamine massaažitehnika eesmärk on suunatud saavutamaks maksimaalne lihaste lõõgastumine, spasmide vabastamine-, stagnatsiooni ja vananemisprotsesside pidurdamine ja tagasi pööramine  kudedes- ja ainevahetuslike protsesside parandamisele organismis.

Selle tulemusena - taanduvad valulikkuse sümptomid ja taastub üldine heaolu, mis omakorda aeglustab vananemise protsessi ja suurendab õnne tunnet.

 

  •   Biovaskulaarne massaaž

Unikaalne tehnoloogia, mis lahendab enamiku veresoonkonna puudulikkusest tingitud probleeme, -lümfisüsteemi ja venoosse osa äravoolusüsteemi häired. Arvestades mitmeid  kosmeetilistest probleemidest tulenevaid häireid, on see tehnika vaieldamatult üks populaarsemaid nii kosmeetika- kui massaaži klientide poolt. Vaadeldes erinevaid võimalusi alustades interstsiaalsest lülidevahest (lümfisõlmede esmane rehabilitatsioon), kanalikulaarsest tasemest (peamised drenaažikanalid) ja lõpetades ganglionaarse tasemega-mõjutades lümfisõlmede töö.

Lisaks käsitletakse astmaatiliste mehhanismide toimimist, läbi aktiivsete kosmeetikatoodete komponentide epiteelkudedesse (biosmootiline tehnika), mis ennetab naha ülitundlikkust ja ühendab erinevaid eesmärke.

Üldjoontes on tehnoloogia hädavajalik veresoonkonna probleemide lahendamiseks, sealhulgas rehabilitatsioon kirurgilistele patsientidele, samuti sümptomaatiline ravi progresseeruvale haigusele.

 

  •   Anti-stress massaaž (kosmeetikutele ja massööridele)

Mitmeosaline ja mahukas metoodika. Lahendab stressist põhjustatud pinged ja  taastab füsioloogilised muutused organismis, sealhulgas keskkonnategurid (sotsiaalsed probleemid). Omakorda vaatleb küsimusi kohanemis-ja mittekohanemise (adaptsioon) kaitsesüsteeme organismi elundite, kudede ja molekulide tasandil. Massaaži tehnika hõlmab osasid, mis vastutavad erinevate tasemete mõju eest kudedele. Organismi vaadatakse kui tervikut. Esmajärjekorras toimub mõju läbi peamiste analüsaatorite kesknärvisüsteemis, kus toimub sedatsioon.

Alustades tööd makrotasandil (psühhoemotsionaalsel tasandil), järk-järgult liigume kudede tasandile ühendades metoodika lümfi- ja veresoonkonna ning lihaste ja liigeste süsteemidega. Seminari programm käsitleb etioloogia ja patogeneesi stressireaktsioone organismis. Enamik aega kulub praktiliste oskustele töö eri etappidel - erinevatele tehnikatele, samuti täiendavatele mõjudele füsioteraapia meetoditel. Kaasaja kiire elutempoga inimeste poolt kõige nõutum massaaž. Äärmiselt nauditav metoodika.

 

TÄIENDAVAD JA PROBLEEMIPÕHISED KURSUSED:

  •   Pinguldav (reafirmeeriv) massaaž

Massaažitehnika, mis koosneb kolmest osast: töö naeru ja muude miimiliste kortsudega, periorbitaalsete vööndi ja tsoonidega huultel, taastades enesetunnet ja rakke kõikides kudedes kihiti. Peamiselt käsitletakse bioloogilist vananemist - varakut fotovananemist, samuti lokaalseid kahjustusi ning naha elastsust. Massaažitehnika põhineb sügaval lokaalsel tehnikal, soodustades mikrotsirkulatsiooni protsesse ja parandades troofilisust (protsess, mis seisneb elundite või koe mahu reguleerimises), hapnikuga rikastamine ja kudede detoks. Tänu sellele taastub peamine lihaste grupp – taastub lihaste „vorm“ näole, erakordselt silmaga nähtav muutus koheselt.  Annab tõeliselt hea  tulemuse.

Peamine osa tööst on pühendatud (miimilistele kortsudele), mille tekkelaad on seotud lokaalse permanentse epiteelrakkude vormimisega ja ebapiisava tsirkulatsiooniga  rakkude vahel sidekudedes. Seminari kava sisaldab teoreetilist kursust, kus põhjalikult vaadeldakse varajase vananemise põhjusi kudedes, samuti morfoloogia kohalike muutuste ja võimalusi vabaneda patoloogilisest seisundist. Soovitatav täiendavad meetodid, mis parandavad vananemisega seotud muutusi (füsioteraapiline, kosmeetiline).

 

  •   Näo rekonstrueeriv massaaž topeltlõuale ja näoovaali taastamiseks

Emotsionaalsed väljendused, magamatus, eluviisid, geneetiline „kood“, päikesekiirgus ja keskkonna mõjud – see on kogumik mõjutusi, mida inimene näeb peeglist vananedes vastu vaatamas. Vananedes muutub näonahk kuivemaks ja õhemaks, kontuurid muutuvad, lihaste toonus alaneb, kortsud ilmuvad. Aja jooksul hakkab kaelal ja põskedel nahk „rippuma“, ilmub „topeltlõug“. Ilu ja nooruse säilitamiseks võimaldavad kaasaegsed kirurgilised ja kosmeetilised hooldused suurt valikuvõimalust sõltumata vanusest ja soost. Kõige füsioloogilisemaks meetodiks kehale on massaaž. Massaaži tulemuseks suudame taastada kudede uinunuid protsesse.

Näo rekonstrueeriv massaaž on võimeline maksimaalselt taastama näolihaste toonust ja säilitama nende nooruslikkust. Sellega me suudame parandada mikrotsirkulatsiooni ja taastada lihaste elastsuse. Loomulikult taastub tulemusena ka näo kontuur ja kortsud silenevad. Massaaž võimaldab lisaks lihaste elastsusele taastada ka naha elastsuse. Aktiivsed vibratsioonivõtted provotseerivad uute kollageeni- ja elastiini kiudude teket. Nahk taastab oma võimekuse ja vastupanu igapäeva stressile ja koormusele, selgelt väljendunud lifting-efektiga.

Selles massaažis keskendutakse just kõige kriitilisematele vanusega muutuvatele piirkondadele – näoovaal ja topeltlõug. Ühtlasi saab tugeva siluva efekti ka suuümbruse piirkond nn. „ribakood“. Massaaži tulemusel toimub aktiivne võitlus gravitatsiooni jõududega meie näole, nahale ja kontuurile, lisaks taastub vananemisest tingitud naha ja lihaste elastsus, kortsud silenevad läbi tugeva lifting-efekti.

 

  •   Mikrovananemist ennetav massaaž

Spetsiaalne tehnika - manuaalne hooldus näole, kaelale ja rinna ümbrusele, mis kompenseerib vananemisega seotud muutusi. Massaažis keskendutakse terve nahastruktuuri funktsioonidele.

Seminar on kasulik kogemustega spetsialistidele. Enrique C. Garcia, hispaania koolkonna juht kasutas tehnikas sõrmeotsi. Seminaril vaadeldavad küsimused: nahakoe üldine paranemine, tänu mikromõjule taastatakse kollageen ja elastsus kudedes, näo reljeefide taastamine pindmise pingutamise põhimõttel. Aktiveeritakse mikrotsirkulatsiooni ja vedelike väljavoolu. Tähelepanu pööratakse diagnoosimisele ja üksikasjalikult individuaalsele struktuursele vananemisele, samuti kompleksele ja kombineeritud ravile.

 

  •   Silmaümbruspiirkonna massaaž

Metoodika on suunatud konkreetsete probleemide lahendamiseks õrna ja nõudliku periorbitaalse tsooni iseloomulikele probleemidele. Näidustused: „väsinud silmad“, tursed, tumedad silmaümbruse piirkonnad, „alla vajumine“. Väheneb kortsude sügavus ülemistel ja alumistel laugudel, kanavarbad. Selle spetsiaalse massaažiga toimub aktiivne verevarustuse parandamine. Läbi neurosedatiivse- ja lihassüsteemi tööbloki toimub lümfiringe parandamine. Saavutatakse miimiliste pingete maandamine troofiliste ja toniseerivate manipulatsioonidega.

Silmaümbruspiirkonna massaaži võib sooritada kui eraldi seisvat hooldust, ekspresshooldusena või kui täiendavat osa noorendavas hooldusprogrammis. Seda massaažitehnikat võib kasutada ka kui ennetavat hooldust. Tehnika on väga tulemuslik ja klientide poolt nõutud.

Selles kategoorias ei ole hetkel ühtegi toodet.