Harjumused, mis teevad Su ilule ainult halba

Harjumused, mis teevad Su ilule ainult halba

Harjumused, mis teevad Su ilule ainult halba

Kulmude kitkumine - liiga tihe kulmude kitkumine võib põhjustada erinevad põletikke ja nahaärritusi. Kas ikka puhastad pintsette desinfitseerivate vahenditega?

Tugev meik iga päev - tee vahel õrnem meik ja lase nahal puhata. Nii tekib vähem pooride ummistusi. Isegi kui Sa ise ei suitseta, siis suitsejate ligidal viibimine, samal ajal,  kui nad suitsetavad põhjustab samamoodi naha lõtvumist ja kortsude teket.

Liiga palju konditsiooneri - eriti autos. Liigne konditsioneeri kasutamine kuivatab nahka.

Kuum saun - kuum saun ei ole organismile ja nahale hea. Keha ülekuumenemine mitte ainult ei päris higistamist, vaid võib kahjustada Teie tervist.

Liigne alkoholi tarbimine - liigne alkoholi tarbimine muudab naha niiskusvaeseks. Seega pärast pidupäeva on mõistlik üks kreemitamine ette võtta.

Liigne suhkru tarbimine - mõjub halvasti meie kehas olevale kollageenile. Kollageenikiud ei veni, kuid suhkur surub neid oma "pesast" välja. Seega muudab suhkur nad rabedaks.

Padjapüüride harv vahetamine - padjapüürile jäävad samuti surnud naharakud ning siis on see hea kasvuala erinevatele bakteritele.

Niisuta oma huuli - huulte kuivuse korral vananevad need kiiremini.

Liigne kuuma duši alla viibimine - muudab naha väga kuivaks. Alati kreemita ennast pärast pesemist.

Harvad ja ebakorrapärased söögikorrad - toidust saame samuti vett. Kui sööme liiga harva jätame samuti oma naha liiga kuivaks.

Vinnide pigistamine - see viib mustuse ja bakterid veel sügavamale naha sisse. Vinnide eest hoolitsemine jäta kosmeetiku tööks!

Kohv viib organismist vett välja - seega, kui Sul on liiga kuiv nahk joo vähem kohvi ja rohkem vett.

Meigiga magamaminek - nahk vajab puhkust nagu aju ja kehagi, et värskem välja näha. Meigiga magamine ummistab poore ja on samuti heaks kasvualaks bakteritele.  

Loe ka: Kotid silmade all või Ilusa naha toidud

Proovi: AINHOA SPA Luxury kehakoorijat või AINHOA Purity ravivat peitekreemi