Head aega botox, tere tulemast hüaluroonhape?

Head aega botox, tere tulemast hüaluroonhape?

Head aega botox, tere tulemast hüaluroonhape?

Tihti vaatame staare nagu Angelina Jolie, Jennifer Aniston, Courtney Cox ja imestame, et kuigi oleme ealiselt sama vanad kui nemad, näeb meie nahk nende omadest tunduvalt vanem välja. Muidugi on nende pildid, mida ajakirjades näeme enamjaolt photoshopitud, kuid siiski kuidas nad nii head ikkagi välja näevad? Kas botoxi süstid?
Üheks uueks ilutrendiks maailmas on juba pikemat aega hüaluroonhappe kasutamine kas siis kreemide või ilusüstide näol. Hüaluroonhappe kasutamise kohta leiab nii poolt kui vastuargumente, kuid selles ollakse üksmeelel, et kreemi või seerumina kasutamine suudab nahka niisutada mitu korda paremini kui harilik kreem või seerum.

Ainhoa SPECIFIC EXTREME hüaluroonhappe headuses on veendunud ka Anne & Stiili 2013 aasta žürii(Anne&Stiili Ilulemmik 2013):

A&S zürii Lenna Kuurma, Katrin Sangla, Piret Ilves, Merle Palmiste, Jevgenia Makarova, Riina Varol, Reet Härmat ja Tiina Kruus nimetasid AINHOA Hüaluroonhapet:" Naha niiskusekadu ennetav, ülipuhast hüaluroonhapet sisaldav seerum..."
Suurte kogemustega A&S peatoimetaja Tiina Kruusi kommentaar:" Taastab ja niisutab nahka täiesti silmanähtavalt. Ka näo üldine ilme muutus värskemaks."

Hüaluroonhappe kohta loe rohkem Naistemaailmast, maailmakuulsad staarid, kes seda kasutavad Dailymail