Halvad ilu harjumused

Halvad ilu harjumused

Halvad ilu harjumused

Katsud pidevalt oma näonahka

Su käed on higised ja pisikuid täis. Isegi kui sa ei pigista vinne, siis tõenäoliselt puudutad aeg-ajalt ikkagi oma nahka. Ürita käsi näost eemale hoida.

Tõmbad pidevalt keelega üle oma huulte

 

 Hoidu kindlasti oma huuli lakkumast! Kui huul on juba kuiv ning krimpsus, ära mingil juhul anna järgi kiusatusele tõmmata keelega üle huulte, sest see teeb olukorra ainult hullemaks.

Õigete toodete kasutamine õigel aastaajal

Õigete nahahooldustoodete leidmine võib aega võtta. Nahal kulub neli nädalat, et end täielikult uuendada, seega ära oota kiireid tulemusi. Ära vaheta iganädalaselt nahahooldustooteid. Kui kasutad korraga üht või kaht toodet, siis on lihtsam kindlaks teha, milline mõjub su nahale hästi ja milline mitte. Kuldreegel: suvel sobivad nahale kergemad tooted ja talvel paksemad ning pehmendavad tooted.

Liigne koorimine
Reeglina tasub normaalset nahka koorida korra nädalas – rasusemat näonahka ja rasusemaid piirkondasid kombineeritud nahatüübi puhul võib julgelt koorida isegi paaril korral nädalas. Ettevaatlik tasub olla kuiva naha koorimisel – korra umbes 10 päeva jooksul on täiesti piisav sagedus. Liigne koorimine, mis krooniliselt kahjustab epidermist(dermis naha tähtsaim kiht), kutsub esile põletikulise naha.