Nipid, kuidas iluvigu peitu

Nipid, kuidas iluvigu peitu

Nipid, kuidas iluvigu peitu

Milline naine ei tahaks iluvigu varjata ja nooruslikum välja näha? Õnneks saab meigi ja kavalate nippide abil oma välimuse peaaegu laitmatuks muuta.

Esimene asi: nahk. Enne, kui hakkad näole meiki kandma, peaksid oma näonaha eest õigesti hoolitsema. Kõige parem oleks näonahka regulaarselt õrnalt koorida. Tänu koorimisele jääb meik näole ühtlasemalt ja püsib ka kauem peal. Pärast õrna koorimist tuleks nahka niisutada.

Kasuta õiget aluskreemi. Aluskreemi valimisel tuleks jälgida selle tekstuuri, tooni ja seda, et kannaksid seda nahale õigesti. Selleks, et aluskreem saaks nahale ühtlaselt ja õigesti kantud, soeta ka korralik meigikäsn või muu abivahend, mida oled harjunud kasutama.

Rõhuta põski. Heleda nahatooni puhul tasuks kasutada virsiku- või roosikarva põsepuna, tumedama nahatooni puhul otsi kuldse ploomi tooni puudrit.

Pööra tähelepanu kulmudele. Kui silmad on hinge aknaks, siis kulmud on aknaraamideks. Kujunda pintsettide abil oma kulmi ja kasuta kulmupliiatsit ning puudrit, et kulmude piirkond veidike tumedamaks muuta.

Tihedad ripsmed. Lisaks ripsmetušile tasuks ülemiste silmalaugude puhul kasutada ka musta silmapliiatsit. Rõhuta ripsmeid kasutades neutraalset lauvärvi ja väldi säravaid lauvärve, sest need võivad tõmmata soovimatut tähelepanu silmalaugudele, mis võivad veidike longus olla.

Musihuuled. Muuda huuleb lopsakamaks kasutades huulepliiatsit. Vaata, et huulepulk ei kaoks huultes olevatesse lõhedesse ega kortsukestesse. Eelista huulepulkasid, mis on pehmemat värvi, väldi tumedaid või eriti eredaid toone. Siidised või kreemikad tekstuurid on paremad kui matid.

Meigi abil on võimalik end näiliselt nii vanemaks kui ka nooremaks muuta. Kanna värve, mis sobivad sinu nahatooniga ning pea meeles, et vähem on rohkem! Võimaluse korral katsu vältida puudri kasutamist, sest see ummistab poore. 

Küüned olgu tagasihoidlikud. Selleks, et käed näeksid nooruslikud välja, eelista läbipaistvaid küünelakke. Tumedad või silmapaistvad värvid võivad tõmmata tähelepanu vananevatele kätele. Läbipaistvad küünelakid muudavad sõrmed näiliselt pikemaks.

Iluvigu aitab peita Purity raviv peitekreem, mineraalpeitepulk

Veel huvitavat: Toidud, mis muudavad meid vanaks, Näpunäiteid kosmeetikatoodete säilitamiseks