Kõige trendikamad koostisosad kosmeetikatoodetes

Kõige trendikamad koostisosad kosmeetikatoodetes

Kõige trendikamad koostisosad kosmeetikatoodetes

Kuumimad koostisained kosmeetikatoodetes on:

  • Kaaviar - Kaaviari ekstrakt on rikas oma toitvate ja taastavate omaduste poolest, mis aitavad stimuleerida, taastada ja uuendada rakkude struktuuri. Kaaviari ekstrakt annab vajalikke toitaineid, et säilitada naha funtsioone ja elujõudu. Parandab ja tugevdab naha tekstuuri ja tooni ning aitab noorendada välimust.
  • Mesilaspiim - Mesilaspiimas on esindatud kõik 8 asendamatut aminohapet pluss 10 asendatavat aminohapet, lisaks märkimisväärne hulk mineraale, kaltsiumi, vaske, rauda, fosforit, kaaliumi, räni ja väävlit. Aitab parandada naha tooni, elastsust ja kaitsevõimet, kuna toimib loodusliku antiseptikuna, takistades bakterite teket nahapinnale.
  • Ussimürk - muidugi ei ole tegemist päris ussimürgiga( sünteetiline ussimürk), kuid efekt on sama. Ussimürk on mõeldud takistama lihaste kokkutõmbeid näos ning andma sellele tervema, noorema välimuse, mis inimkeeli pannes halvab sind kaelast põhja poole. Ussimürk käitub botoxile sarnaselt, kuid on sellest tunduvamalt odavam.
  • Teo lima - sisaldab kollageeni, hüaluroonhapet, antibiootikume, mis aitavad nahka uuendada. Eriti tõhus peaks teo lima olema armide parandamiseks.
  • Mingi õli - pehme kude, mis asub karuslooma karva all, sisaldab nahale väga kasulikku õli. Õli hoiab naha niisutatuna ka kõige karmimates tingimustes. Seda on karusnahakütid kasutanud juba aastasadu, et pehmendada oma karedaid käsi.
     

Proovi ka: AINHOA Royal Jelly niisutavat kreemi mesilaspiimaga või AINHOA Luxe näomaski kaaviariga

Loe ka: Meigivead, mis muudavad meid vanemaks või Põhjused, miks küünelakk liiga kiiresti maha kulub