Mis nägu endale pähe teha, et meik tuleks kaunis?

Mis nägu endale pähe teha, et meik tuleks kaunis?

Mis nägu endale pähe teha, et meik tuleks kaunis?

See tundub võib-olla naljakas, et mis mõttes ma endale mingi kindla näoilme teen, kui ennast meigin. Aga kui saaks ennast kõrvalt vaadata, siis see võiks päris naerma ajada, et mis grimass meil parajast näos on kui lisame ripsmetušši või siis põsepuna. Ja teate, nendest erinevatest näoilmetest on meikimisel kasu. Seega toome Teieni valikuliselt grimassid, mis aitavad Teil paremini ennast meikida:

  • Lauvärv - tõsta lõug veidi ette ja vaata oma nina,  natuke silmalaugusid tõstes(nagu oleksid kuri). Aplikaatoriga lisa värvi seestpoolt väljapoole. Selline asend peaks eemaldama kortsud laugudest värvimise ajaks, et tulemuses jääks ühtlane ja sile.
  • Huulepulk - naerata hambad koos ja venita suu nii laiaks kui suudad. Eriti hea tulemus jääb kui kasutad huulepulga lisamiseks pintslit, siis jõuab huulevärv just sinna kuhu on vaja. Kasu grimassist seisneb selles, et nii jõuab pintsel või huulepulk igale poole, kui harilikus asendis huuli värvime, siis jäävad tihti meil nurgad värvimata. 
  • Silmapliiats - Lükka oma pea taha ja tõsta kulmude juurest nahk üles, siis pääsed joone tegemisele ripsmete juurde hästi ligi. Tõmba joont nii, et pliiats liigub ripsmetega vertikaalses suunas kohe ripsmete kõrval. Kui Sa juhuslikult pilgutad palju, siis ülte Aaa. Nii paistavad Su ripsmed tihedamad ja silmad suuremad. Aaa ütlemine vabastab näo lihaseid, seega peaks pilgutamine vähenema.
  • Põsepuna - harjuta võltsnaeratust. Naerata suu kinni, tõstes ainult veidi oma suunurkasid. Lisa põsepuna tekkinud õunakujutise tippu(see osa, mis jääb põsest kõige rohkem välja paistma).  Nii satub põsepuna just sinna, kuhu harilikult läheb loomulik puna, kui Sa punastad.
  • Puuder ja highlighter - tõmba põsed sisse nagu oleksid kala. Kasuta puudrit, mis on kaks tooni tumedam kui Sinu nahk. Puudrit lisa tõmmates pintslit kõrva poole. Highlighter lisa põsesarnadele liikudes juuste juurte poole. Mäng tumeda ja heleda värvitooniga muudab näokuju kauniks nii, et põsesarnad asetseksid ülevamal pool kui nad tegelikult on.

Proovi ka: AINHOA Bio põsepuna või AINHOA Bio Make-up ripsmetušši

Loe ka: Mis on salitsüülhape? või Tumedad laigud silmade all