„Me ootasime teid pikisilmi“ - pääsmed ILUKS-s müügil

„Me ootasime teid pikisilmi“ - pääsmed ILUKS-s müügil

„Me ootasime teid pikisilmi“ - pääsmed ILUKS-s müügil

"Me ootame Teid pikisilmi" - pääsmed saadaval Iluksis

Iluks kutsub oma kliente naerma ja suve nautima. Kõikidel Iluks Kaubandus klientidel on võimalik minna nautima nalja ja naeru oma valikul kas

  • Tallinnas K, 05. august 2015 20:00 Tallinna Linnateatri lavaauk
  •  või Tartus N, 30. juuli 2015 20:00 Hansa Hoov, Tartu

„Me ootasime teid pikisilmi“ on prantsuse näitlejanna ja käesoleva sajandi menukaima näitekirjaniku Carole Greep`i esiknäidend, mis esietendus Pariisis 2003.aastal ja mida mängiti seal ilma vaheta kümme aastat, üle 3000 korra.

Teisele noorepoolsele abielupaarile küllasõitev noorepoolne abielupaar helistab tee pealt autost külalisi ootavale paarile, et teatada oma hilinemisest. Vastab aga automaat, ja kuna kõne jääb lõpetamata, siis kuulevad ootajad algul tahtmatult, siis aga uudishimuga autosistujate omavahelist sõnelemist ja ka küllaltki solvavaid kommentaare enda elustiili, riietumise ja isegi toiduvalmistamise kohta. Pärast kõike seda kõlavad rõõmsad jällenägemishüüatused, kaasa arvatud traditsiooniline „me ootasime teid pikisilmi“, vägagi koomiliselt. Aga see pole kaugeltki kõik – järgneb seltskondlik koosviibimine, mille koomikat hoiab üleval vana, kuid alati töötav trikk: publik teab, aga nemad – külalised - ju ei tea! Samas ei ole tegemist ainult naerutamisega – nalja taga on meie tänapäeva tegelikkus!!

Kuidas etendusele saada pääset? Võta julgelt ühendust salong@iluks.ee või helista  658 0181!!