Printsess Diana ilunipid

Printsess Diana ilunipid

Printsess Diana ilunipid

Leedi Diana Frances Spencer (Diana Frances Mountbatten-Windsor; 1. juuli 1961 - 31. august 1997) tuntud kui Printsess Diana oli Wales'i prints Charles'i esimene abikaasa oli ma põlvkonna moeikoon. Eluaja jooksul viidati talle ka kui kõige pildistatumale inimesele maailmas.
Mis siis olid kauni printsessi ilusaladused?
Tema meigikunstnik Mary Greenwell (koostöö algas printsess Dianaga juba 1991. aastal ) paljastab, kuidas printess enda eest hoolitses.
Kuningapere liikmetel on palju üritusi, mis nõuavad enda pidevat meikimist. Dianal vedas - tema puhul oli tegemist veatu nahaga. Kuid vaatamata sellele hoolitses ta oma näonaha eest väga hoolikalt.
Printsess Diana jälgis rangelt oma ilurežiimi: ta puhastas (näoveega) ja niisutas oma nahka 2 korda päevas. Printsess Diana võttis alati enne magamaminekut meigi maha ning alati puhastas seda enne meigi tegemist. Üks asi, ilma milleta Diana kunagi kodust ei lahkunud oli ripsmetušš. Võib-olla praegu elades oleks ta selle asendanud ripsme pikendustega?

Kui meigikunstnik Dianale meiki tegi, siis kõige pealt pani ta niisutavat kreemi, seejärel jumestuskreem, peitepulk, ripsmetušš ja huulepulk. Ainuke asi, mida Mary Greenwall keelas printsessil kasutada, oli sinine silmalainer, sest siniste silmadega ei sobi sinine meik.Sinisilmad, pange endale see teadmine kõrva taha:)

Proovi Ainha AHA niisutavat näokreemi või Ainhoa kauapüsivat jumestuskreemi

Mary Greenwalli ilusoovitustest saad lugeda Vogue-st või Vigadest meikimisel või Kuninglike naiste ilusaladused

või Nipid, kuidas peita iluvigu või Toidud, mis muudavad meid vanaks