Et rinnad ei vajuks ajaga allapoole

Et rinnad ei vajuks ajaga allapoole

Et rinnad ei vajuks ajaga allapoole

Ükski teine kehapiirkond pole niivõrd palju mõjutatud gravitatsiooni poolt kui rinnad. Keskmine rinnapaar kaalub 0,9-1,8 kilogrammi ja sel puudub looduslik tugisüsteem, mis rindu paigal hoiaks. Kuigi rindade alla vajumine on etteaimatav muutus, võib sel olla põhjapanev mõju. Kui naine tunneb, et ta pole võimeline oma rindadega toimuvaid muutusi kontrollima, võib ta end tunda ebaatraktiivse ja väärtusetuna ning tema kujutluspilt endast muutub negatiivsemaks.

Aja jooksul võib juhtuda, et raskemate rindadega naiste nibud langevad ligi 11 sentimeetrit allapoole. Rinnad koosnevad rasvast ja rinnanäärmetest. Läbi selle jooksevad sajad koetükid, mis ühendavad massi nahaga ja kinnitavad rinna keha külge. Rindade kuju säilimine sõltub osaliselt geenidest, mis määravad kui palju rasva, näärmeid ja ühendavat kude rind sisaldab. Üldiselt on nii, et mida rohkem ühendavat kude ja näärmeid rinnas on, seda pringimad on rinnad.

Et rinnad ei vajuks alla:

  • Ürita hoida kehakaal stabiilsena
  • Kaitse nahka
  • Lõpeta suitsetamine
  • Tee trenni, kuid ole rindade põrkumis suhtes ettevaatlik
  • Hormoonide vastu ei saa

Kokkuvõtteks võib öelda, et rinnad vajavad samasugust tähelepanu ja hoolt nagu meie ülejäänud kehagi. Jälgides tervislikke eluviise säilivad ka meie rinnad paremini.