Kuidas saada küüned kauniks ja tugevaks

Kuidas saada küüned kauniks ja tugevaks

Kuidas saada küüned kauniks ja tugevaks

Tugevad küüned, mis ei murdu ja kasvavad kiiresti, on kaunite käte esimene tunnus ja seega iga naise unistus. Selle saavutamiseks tuleks iga päev või vähemalt korra igal nädalal pühendada mõningad minutid küünte eest hoolitsemisele.

Puhkus lakist

Küüned tahavad vähemalt paar päeva kuus küünelakist puhata, sest kui küüned ei saa hingata, siis nad muutuvad kuivaks ja rabedaks. Sage küünelakieemaldaja kasutamine kahjustab küünejuurt.

Kummikinnastest ei saa üle ega ümber

Puhastusvahendid rikuvad küüsi — kodu või auto koristamisel, nõude pesemisel jne kasuta kindlasti kummikindaid, et küüsi mitte kahjustada

Paranda oma vereringet

Hea vereringe on samuti küünte kasvuga seotud. Katsu oma igapäevaellu sisse viia just näppude vereringet parandavaid tegevusi – kokkamine, aiandustööd, õmblemine, trükkimine ja võimlemine. Pianistidel on pikad küüned, sest nende verevarustus on tänu pidevale sõrmede kasutamisele hea ja aktiivne.

Kanna kindaid

Kuna küüned kasvavad kiiremini kuumas kliimas, siis kanna hoolega kindaid oma sõrmede soojas hoidmiseks. Soojus soodustab vereringe kiirenemist ja vereringe parandamise kasulikkusest me juba rääkisime.

Tee ise või lase teha endale maniküüri

Sa võid maniküüri teha ise või käia professionaali juures, kuid küüned vajavad regulaarset hooldamist. Hea küünte hügieen ja hooldus parandavad nende tervist ja soodustavad tugevust ja kasvamist.