Kosmeetikatoodete valimisest vananevale nahale

Kosmeetikatoodete valimisest vananevale nahale

Kosmeetikatoodete valimisest vananevale nahale

Tihti avastame liiga hilja, et vaatamata sellele, et meil on väga head geenid ja näonahaga ei ole kunagi probleeme olnud muutub näonahk üks hetk kuidagi tuhmiks, tekivad pigmendilaigud jne. Hästi hoolitsetud näonahk võib muuta meie välimust kuni 5 aastat nooremaks. Allpool toome Teieni  nõuandeid, mida võiks silmas pidada näohooldustoodete soetamisel:

Loe toote koostist

Toote reklaamist loeme tihti, et toode sisaldab aktiivseid aineid, mis aitavad naha vananemist vähendada. Kuid jäta meelde, et harilikult need tooted, mis toote koostise kirjelduses on lõpu pool, neid aineid on toote koostises ka vähem.

Palju koostisosi ei ole alati hea

Tihti on tooted, mis sisaldavad vähem koostisosi toime poolest aktiivsemad kuna erinevate ainete hulk on tootes suurem.

Kasuta vastavalt juhisele

Kui soovitatakse kasutada toodet natuke, siis rohkem ei ole alati parem. Toode võib sisaldada vähe koostisosi, mis tähendab, et ka väike kogus toodet mõjub väga efektiivselt.

Ole mõõdukas

Kasuta nahahooldustooteid mõõdukalt, nii nagu ette nähtud. Liiga erinevate toodete kasutamine liiga tihti võib põhjustada naha ärritusi.

Ole toote kasutamisel kannatlik

Osad tooted annavad kasutamisel kohe silmnähtava efekti, kuid tihti hakkavad tooted mõjuma, kui oled neid kasutanud vähemalt 2 nädalat. Seega ole kannatlik oma hinnangu andmisel tootele - ära tee seda enne 2 nädalat!

Loe ka: Et rinnad ei vajuks ajaga allapoole või Müüdid tselluliidi kohta